Ikviens cilvēks šajā pasaulē ir neatkārtojami unikāls, ar savu personīgo vēsturi, kas padara viņa dzīves grāmatas lapas neaizmirstamas un pat fenomenālas. Uzņēmums Royal Legend ir izveidots, lai piedotu savu klientu dzīvē nedaudz vairāk krāsu, padarot viņu ikdienu spilgtāku un interesantāku. Royal Legend novērtē ikvienu savu klientu vēlmi! Savā darbā Royal Legend ņem vērā absolūti visas klienta vēlmes.

Royal Legend galvenā prioritāte ir augstas kvalitātes dekoratīvā akmens ražošana. Royal Legend ir gatavi sniegt jums gandarījumu, palīdzot radīt jūsu mājoklī mājīgu, komfortablu atmosfēru. Royal Legend cenu politika ir veidot, lai šie produkti būtu pieejami gan patērētājiem ar ierobežotiem līdzekļiem, gan profesionāliem meistaru kompānijām. Ikviens ir pelnījis pašu labāko!

Daži padomi dekoratīvā akmens apdares pielietojumam interjerā.

Dekoratīvā akmens izmantošana apdarē ir kļuvusi ļoti populāra.

Mūsdienās akmens tiek veiksmīgi izmantos gan sienu dekorēšanā, istabas zonējumā, gan arī kā dekoratīvo elementu pielietojums virtuvēs.

Sākotnēji akmens tika izmantots tikai ārdarbu veikšanā. Bet tagad tas tiek izmantots iekštelpu, kā piemēram istabu vai virtuves sienu dekorēšanā.

Ar pareizo pieeju, tas var kalpot kā elegants akcents interjerā, radot unikālu interjera stilu un izsmalcinātību.

Kādas ir galvenās priekšrocības, izmantojot dekoratīvo akmeni:

1. Dekoratīvā akmens klāsts ir ļoti daudzveidīgs, ļaujot pat visizvēlīgākajam klientam atrast sev vispiemērotāko dizainu.

Dažādās krāsas un formas ļauj pieskaņoties jebkuram interjera dizainam.

2. Tā kā to ražošanā ir izmantotas dabiskas izejvielas, tad to var droši pielietot iekštelpās,istabās un pat virtuvēs, neradot draudus veselībai.

Dekoratīvā akmens virskārtā nav pakļauta pūšanas procesam un uz tās neveidojas rūsa, un slimību izraisoši mikroorganismi.

3. Dekoratīvais akmens ir viegli pielietojams. Pat nepieredzējušiem meistariem apdares uzlikšana nesagādā grūtības.

Dekoratīvais akmens

1. Kā zināms mēs visi nākam no akmens laikmeta, laikam tieši šī iemesla dēļ mums ir vēlme izrotāt savas mājvietas ar akmeni.

Turklāt cilvēki, kas dzīvo pilsētās, vienmēr ir alkuši pēc savvaļas dabas klātbūtnes, tādēļ savos dzīvokļos tie izveido dzīvās dabas stūrīšus, lai kaut nedaudz radītu sev dabas sajūtu.

Pieredzējuši dizaineri pat iesaka papildināt sienas apdari ar akmens elementiem zonās, kur atrodas istabas augi.

2. Tiek uzskatīts, ka dekoratīvās akmens apdare darbistabā vai TV zonā rada pozitīvu ietekmi uz nervu sistēmu.

3. Dekoratīvais akmens ir ļoti skaists, taču ar tā pielietojumu nevajadzētu pārmēru aizrauties, jo tādējādi tas var zaudēt savu izsmalcināto interjera apdares piesitienu.

Pārmērīga dekoratīvā akmens pielietošana var radīt telpās nospiedošu atmosfēru. Tas it īpaši attiecas uz mazām un šaurām telpām.

4. Noslēpumainību un oriģinalitāti palīdzēs panākt pieklusināta, maiga gaisma.

Dekoratīvā akmens apdare vienmēr piešķir telpām neatkārtojami bagātīgu izskatu.

Tā pielietojums interjera dizainā ir ļoti daudzveidīgs.

Pietiek tikai nedaudz ļauties savai iztēlei, vai uzticēties interjera dizaineru padomiem, lai radītu unikālu un izsmalcinātu mājas dizainu.